Wakacje nad morzem Wicie niedaleko Darłowa

Jeśli szukacie idealnego miejsca na wakacje, w pobliżu morza, infrastruktury oraz sklepów, nasza baza noclegowa będzie wszystkim tym, czego szukacie!

"W ZACISZU" jest zlokalizowana blisko centrum i łatwo nas znaleźć. Recepcja, pokoje 2 i 3 osobowe oraz pole campingowe znajdują się przy ul. Morskiej 3, natomiast pokoje rodzinne i pokoje typu studio ulokowane są przy ul. Słonecznej 16. Większość naszych gości interesuje to, w jakiej odległości od noclegu znajduję się piaszczysta plaża. Kemping oraz proponowane przez nas pokoje znajdują się w bliskiej odległości od morza, która wynosi ok. 400 metrów. Jeszcze bliżej goście spędzający u nas wakacje nam morzem będą mieć do sklepów oraz restauracji – strefa handlowo-usługowa mieści się w odległości ok. 250 metrów od bazy noclegowej.

Tanie pokoje i kempingi nad morzem – Darłowo

Wakacje nad morzem można spędzać w modnych kurortach oraz tętniących życiem większych ośrodkach lub… w otoczeniu ciszy, zieleni i w bliskiej odległości od plaży. Nasze pokoje oraz kemping to propozycja idealna dla rodzin z dziećmi, grup znajomych oraz par, które chcą się zrelaksować i wypocząć w otoczeniu zieleni i z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Tanie noclegi w wysokim standardzie – to nasza propozycja dla miłośników natury i plażowania. Dogodna lokalizacja pozwoli Wam cieszyć się wakacjami, z których – jesteśmy o tym przekonani – przywieziecie wiele miłych wspomnieć.

Wicie ul. Morska 3, Darłowo, Polska

+48 601860474

94 315-54-05