Atrakcje turystyczne w Wiciu i okolicach

“W Zaciszu” to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku i leniuchowania na plaży. Nasze domki nad morzem znajdują się w miejscowości Wicie niedaleko Darłowa, co gwarantuje Gościom wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Dla fanów sportu – atrakcje w Wiciu i okolicach


Dla wielu z nas wakacje oznaczają czas aktywnego wypoczynku. W pobliżu naszej miejscowości znajdują się wspaniałe trasy rowerowe: Velo Baltica oraz Eurovelo 10. Miłośnicy kolarstwa mogą więc pokonywać kilometry doskonale utrzymanych dróg, rozpościerające się wśród malowniczego krajobrazu nadbrzeży. Płaski teren sprzyja młodym miłośnikom dwóch kółek, którzy z pewnością poradzą sobie na tych bezpiecznych, wyłączonych z ruchu samochodowego trasach.

Na spragnionych wodnych atrakcji czekają Aquaparki w Darłowie i Jarosławcu. W razie niepogody nie musisz rezygnować z kąpieli - wystarczy wybrać się do położonego blisko noclegu obiektu z fantastycznymi zjeżdżalniami i innymi atrakcjami dla całej rodziny.

Dla głodnych kulturalnych wrażeń - muzea i skanseny w zachodniopomorskim


Nasze noclegi nad morzem to także doskonały punkt wypadowy do zobaczenia ciekawych obiektów kulturalnych. Na Gości czeka Muzeum Bursztynu w Jarosławcu, Park Edukacji i Rozrywki Leonardia w Darłowie czy skansen w Swołowie. To tylko niektóre z atrakcji, które możesz zobaczyć nieopodal naszych domków!

Oczywiście nocowanie nad morzem daje przede wszystkim możliwość rozkoszowania się pięknem Bałtyku. Plaża znajduje się jedynie 400 m od naszych domków. Gorąco zachęcamy do rezerwacji swojego terminu noclegu “W Zaciszu” już dziś!